дошкільного навчального закладу (ясла-садок) №8 «Золотий ключик»
   
Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №8 був збудований у 1988 році. 12 вересня цього ж року садочок гостинно відчинив двері і наповнився дзвінкоголосим співом малюків. А ім’я йому дали «Золотий ключик». Зустріли дітлахів в закладі 83 працівники, з них - 34 педагоги. Виховувалося в садку на той час 400 дітей, працювало 14 груп.    
Відповідно до рішення №25 Нетішинської міської ради народних депутатів Славутського району від 12.09.1988 року заклад мав статус дошкільного навчального закладу Хмельницької АЕС.    
Ніяких архітектурних змін з початку експлуатації приміщення не відбувалося, кожного року проводиться поточний ремонт.    
Рішенням №208 від 11.07.2000 року виконавчого комітету Нетішинської міської ради дошкільний заклад передано у підпорядкування відділу освіти виконавчого комітету Нетішинської міської ради.    
Першим завідувачем дошкільного навчального закладу була призначена Сторожук Валентина Борисівна і очолювала вона заклад з 1988 року по 2010 рік. На сьогоднішній день завідувачем навчального закладу є Шевчук Ольга Андріївна.
ДНЗ працює з 7.00 до 19 00 години за дванадцяти годинним режимом відвідування та з 7.00 до 17.30 за 10,5 годинним режимом. На даний час у закладі функціонує 13 груп: 4 групи раннього віку (одна із них різновікова з 1 до 3 років), 7 груп дошкільного віку, 1 перший клас, які відвідує 247 дітей.    
Кожна група своєрідна і відрізняється не тільки зовнішнім оформленням, але і по направленню в освітньо-виховній роботі. Діти мають змогу займатися з вихователем зображувальної діяльності, музичними керівниками, інструктором фізкультури, практичним психологом, вчителем-логопед. В дошкільному закладі працюють гуртки «Пластика та грація» «Співаночки», «Ляльки», «Казкові перетворення».    
Колектив дошкільного закладу на 1 січня 2014 року складається з 68 осіб, з них:
- педагогічних працівників – 28;
- працівників обслуговуючого персоналу – 40.    
ДНЗ здійснює свою діяльність відповідно до Законів України «Про дошкільну освіту», «Про освіту», «Положення про дошкільний навчальний заклад», нормативних та програмно-методичних матеріалів МОН України, Міністерства охорони здоров’я України, власного Статуту, Базової програми розвитку дитини дошкільного віку «Я у Світі» та плану роботи, який складається на навчальний рік та оздоровчий період.    
Основними завданнями дошкільного навчального закладу є:
• реалізація державної політики в галузі освіти;
• збереження та зміцнення фізичного, психічного і духовного здоров’я дитини;
• виконання вимог Базової програми розвитку дитини дошкільного віку «Я у Світі»; формування життєвої компетентнтності дошкільнят та розвиток ціннісного ставлення до світу Природи, Культури, Людей, Самого Себе;
• здійснення соціально-педагогічного патронату сім’ї;
• створення сприятливих умов для особистісного становлення і творчої самореалізації кожної дитини;
• сприяння задоволенню національно-культурних, загальнолюдських запитів дітей та їх батьків, виховання у них поваги до інших національностей.    
Робота педагогічного колективу спрямована на вивчення і впровадження особистіно-орієнтованого навчання і виховання, гуманізацію освітньо-виховного процесу, покращення якості навчально-виховної роботи, створення позитивних умов для розвитку і виховання особистості дитини. В колективі панує клімат взаємодопомоги та дружніх відносин між працівниками, що сприяє роботі на високому рівні та є прикладом для дітей.    
В центрі уваги працівників ДНЗ – дитина, неповторна особистість, з усіма її проблемами, з ослабленим здоров’ям у деяких дітей, інтересами і здібностями. Життя в дошкільному закладі змістовне і цікаве для дітей та для їх батьків, які є учасниками і гостями спільних заходів: свят, розваг, фестивалів педагогічної творчості, виставок тощо. Наш заклад - виявлення та розвиток потенційних можливостей кожної дитини. Дошкільнята оточені турботою та любов’ю персоналу.
|