Поради для батьків

ВЕЧІРКА ДЛЯ НАЙМЕНШИХ !

Винуватець свята і його маленькі гості
будуть у захваті , якщо ви правильно
організуєте застілля і наперед придумаєте
веселі ігри для дітлахів.

    Техніка безпеки. Можливо, дитяча кімната виявилась замалою, і ви вирішили влаштувати свято в залі. Щоб не смикати дітей постійними зауваженнями та не сумувати з приводу розбитої вази або замазаної кремом оббивки дивану, радимо вжити необхідних заходів. По-перше, заховайте якнайдалі дорогоцінні речі та речі, що б’ються. По-друге, застеліть диван накидкою, яку можна пізніше випрати. По-третє, спробуйте переставити меблі з центру кімнати до стіни. Що стосується дорогого світлого килима на підлозі, не сподівайся на те ,що гості будуть такі ж акуратні, як ваша дитина. Радимо передбачити гострі ситуації і замінити предмет розкоші чимось простішим. Комп’ютер, відеомагнітофон, музичний центр поставте так, щоб тільки дорослі могли ними користуватися. Не провокуйте будь-якого «майстра» експериментувати з дорогою технікою. І пам’ятайте - наслідки дитячої вечірки багато в чому залежать від того, на скільки ви будете передбачливими.
    Стіл для дітлахів. Прийом для малюків краще всього влаштовувати по типу шведського столу. Доречними будуть усілякі бутерброди, овочі, печиво, соломка, чіпси, горішки, фрукти. Не перебільшуйте з шоколадними цукерками - шлунки маленьких ласунів не повинні постраждати. Обов’язковий елемент дня народження - торт із свічками. Напої відразу розлийте в келихи. Старші діти можуть їсти самостійно, за меншими потрібно наглядати.
    Веселі ігри. Допомога дорослих необхідна і в тому, щоб дітлахи не сумували. Наперед продумайте, як ви будете розважати дітей, оберіть ігри, підготуйте конкурси. Потурбуйтесь про те, щоб підготувати невеличкі сувеніри для кожного з учасників. Солодощі та дрібнички принесуть дітям багато радощів. Серед найпопулярніших ігор:
    • Пантоміма, або «корова» (дитина «показує» слово, а всі відгадують, якщо потрібно щось озвучити, можна говорити «му-у !») ;
• Гра зі стільцями (музика закінчується, всі сідають, а стільців менше, ніж дітей);
• Зіпсований телефон (всі сідають в ряд і по черзі шепочуть на вухо один одному слово, а потім порівнюють, що вийшло в кінці);
• «Каблучка» (ведучий непомітно передає будь-кому з гравців «каблучку», і він повинен швидко «вистрибнути на ганок»);
• Їстівне-неїстівне;
• У Панаса (ведучий із зав’язаними очима ловить гравців ).
Після святкового обіду можна дістати олівці, фломастери і влаштувати конкурс малюнків. Гарно розважить і заспокоїть дітей складання картинок з пазлів. Гості також можуть влаштувати концерт під назвою «Хто на що здатен».





< < < < < Повернутись на сторінку Музичні керівники < < < < <